Використання індикаторів

На цій сторінці представлена інформація про технічні індикатори, за допомогою яких Ви зможете проводити технічний аналіз торгівлі, тим самим збільшивши її ефективність у довгостроковому періоді.

Індикатори - це основні інструменти технічного аналізу, побудованого на дослідженні історичних даних про зміни цін. В основі цього виду аналізу лежить докладне вивчення цінових графіків за допомогою статистичних і математичних розрахунків. Результатом цих розрахунків і є різні індикатори, які допомагають трейдеру проаналізувати поточну ситуацію і прийняти рішення.

Технічний аналіз є одним з ключових методів аналізу. У кожного досвідченого трейдера є свої улюблені індикатори, які служать йому підмогою в торгівлі на ринку Форекс.

Серед індикаторів можна виділити 2 найбільші групи - це трендові індикатори, що дозволяють виділити поточний ціновий тренд, і осцилятори - відображають тенденції розвитку бічного тренду (флету).

Відео-уроки зорієнтують Вас у виборі технічних індикаторів і пояснять, як задавати і змінювати їх параметри.

Слід пам'ятати, однак, що сигнали, які подаються індикаторами, носять рекомендаційний характер, адже зовсім точно спрогнозувати зміну цін неможливо. Тому розумно буде не покладатися тільки на них, а використовувати й інші інструменти аналізу.

Індикатор «Смуги Боллінджера»

Індикатор Смуги БоллінджераУ цьому відео-ролику Ви зможете дізнатися більше інформації про індикатор «Смуги Боллінджера», який демонструє високу інформативність і дозволяє побачити і оцінити досліджуваний ринок з різних боків.Індикатор «Фрактали ринку»

Індикатор Фрактали ринкуУ цьому відео-ролику Ви зможете дізнатися більше інформації про індикатор, який входить до групи індикаторів торгівельної системи Білла Вільямса.
Індикатор «Ковзаюча середня»

Індикатор Ковзаюча середняУ цьому відео-ролику Ви зможете наочно розглянути механізм використання індикатора «ковзаюча середня», одного з найпростіших і часто використовуваних трендових індикаторів.
Осцилятор MACD

Осцилятор MACDУ цьому відео-ролику Ви зможете наочно розглянути механізм використання осцилятора MACD, одного з найулюбленіших і часто використовуваних осциляторів як серед початківців трейдерів, так і серед професіоналів.Індикатор «Parabolic SAR»

Індикатор Parabolic SARУ цьому відео-ролику Ви зможете дізнатися більше інформації про індикатор «Parabolic SAR», який може підказувати трейдеру, де варто виходити з поточної позиції, відкритої за трендом.
Осцилятор «RSI»

Осцилятор RSIУ цьому відео-ролику Ви зможете наочно розглянути механізм використання осцилятора «RSI», що демонструє відносний індекс сили.
Осцилятор «Stochastic»

Осцилятор StochasticУ цьому відео-ролику Ви зможете наочно розглянути механізм використання осцилятора «Stochastic», який містить в собі набагато більше інформації, ніж будь-який інший осцилятор.
Індикатор «Алігатор»

Індикатор АлігаторУ цьому відео-ролику Ви зможете дізнатися більше інформації про індикатор «Алігатор», що входить до складу торгівельної системи Білла Вільямса і допомагає трейдеру визначати та контролювати напрям і силу тренду.
Комплекс «One Click Trading»

Комплекс One Click TradingУ цьому відео-ролику Ви зможете наочно розглянути механізм використання комплексу «One Click Trading», призначеного для оптимізації процесу здійснення купівлі та продажу з спрощенням їх до одного кліку миші.